Mida me teeme?

Ettevõtte asutamine

Tasuvusanalüüs

Ettevõtte asutamine

Kui on hea äriidee, siis tasub kindlasti kaaluda oma isikliku ettevõtte asutamist. Oma asja ajamine on mõistlik ka juhul, kui olete inimene, kes tahab ise enda ja oma aja peremees olla ning ei armasta kellelegi teisele pidevat ettekannete tegemist ning vastuste andmist.

Tõsi, iga algus on raske ja algusaastatel võib kuluda päris palju aega, et kõik toimima saada, kuid pikas perspektiivis tasub see kindlasti ära, kui olete alguses kõik need olulised esimesed sammud õigesti astunud.

Milline ettevõtluse vorm on kõige mõistlikum just teie erialast või ideest lähtudes? Kui palju ja millal peab ettevõttesse sisse maksma? Kas alati üldse peab? Kuidas alustada tehniliselt ettevõtte registreerimist ning mis see maksma läheb?

Kõigile neile ja veel paljudele muudele küsimustele oskame meie kindlasti vastused anda ja tagada, et algus oleks tehtud võimalikult hästi olemaks tugev nurgakivi teie tuleviku õnnestumistele!

Konsultatsioon

Mõnikord on vaja enne asutamise otsust kellegagi nõu pidada, sest tekib miljon küsimust stiilis: ” Kuidas valida ettevõttele nime? Millist tegevusala valida ja mida teha kui tegevusalasid on mitu? Kuidas saab osakapitali hiljem sisse maksta? Millele pöörata tähelepanu, kui osanikke on rohkem kui üks? Mida ja millal tuleb deklareerida ja maksta? Kas tulenevalt minu tulevase ettevõtte tegevusest, on ka mingisuguseid maksustamise erisusi? Milliseid andmeid riigile esitada ja millal? Kuidas ma saan omale oma firmast palka maksta või muid väljamakseid teha?” jne. jne…

Küsimusi võib olla veel ja veel. Mõnikord on vaja enne asutamisotsuse tegemist nõustamist ja tuge, juhul kui tunned, et vajad konsultatsiooni, siis võid julgelt pöörduda.

Asutamiseelne konsultatsioon kestab ca 1 tund ja maksab 40 eurot.

Hindadele lisandub käibemaks.

Hetkel saab konsultatsiooni vaid e-kanaleid kasutades (messenger, skype, zoom jne)

Soovid meiega koostööd teha?

Võta ühendust ->