Mida me teeme?

Projektid

Projektid

Projektide koostamine, juhtimine ja aruandlus

Projektide kirjutamine rahastuse saamiseks muutub aina populaarsemaks, kuid meie oleme sellega juba aastaid tegelenud ning väga edukate tulemustega. Oleme võimelised aitame teid nullist kuni finišijooneni või siis toeks olema vaid mõne konkreetse etapi juures, mis teile muret valmistab.

Projektide koostamine

PROJEKTIDE KIRJUTAMINE

Kui teil on olemas vajadus ja valmis mõeldud idee ning leitud koht, kuhu projekt esitada, siis oleme just meie need, kes aitavad teil kokku kirjutada professionaalse, kõikehõlmava ning loodetavasti ka eduka projekti.

Loomulikult ei saa me hilisema rahastuse osas garantiid anda, kuid garantii on meie poolt sellele, et kui näiteks mingil põhjusel rahastust ei saa, siis soovitame häid kohti, kuhu projekti saab pea samal kujul või väikeste muganduste tegemise järel veel esitada.

Enne kirjutama asumist peame maha mõned ühised kohtumised zoomis või kohapeal, et saada korralik ülevaade teiepoolsest sisendist ja selle käigus oskame juba välja tuua ja elimineerida ka võimalikke tulevikus tekkida võivaid kitsaskohti. Nii tagame võimalikult suure õnnestumise võimaluse!

TOETUSPROJEKTIDE KOOSTAMINE

Toetusprojekti puhul on vaja leida tasakaal kahe olulise osa vahel – idee ja rahastusallikas. Loomulikult algab kõik ideest. Hea idee on eduka projekti vundament ja ilma selleta on keeruline rahastust saada. Kindlasti tuleb keskenduda ka eesmärgi sõnastamisele.
Samas on vähemalt samaoluline leida konkreetse ideega klappiv ning kõigile kriteeriumitele vastav rahastusallikas. Vastavalt ideele ka eesmärgile leitakse siis sobiv allikas. Protsess on võrreldav pusle kokkupanemisega, kus ühe tüki asetumine sõltub teisest ja need kõik on suures plaanis omavahel seotud.

Meie aitame otsast lõpuni. Koos paneme paika idee, sõnastame realistlikud ning läbipaistvad eesmärgid ning leiame just selle õige allika, kust taotlema minna.

 

PROJEKTIJUHTIMISE TEENUS

Projektijuhtimise ülesandeks on tagada, et projektiks seatud eesmärgid saaksid võimalikult tõhusalt, kuluefektiivselt ning muretult lahendatud. Selline kogemus tuleb vaid töö ja ajaga, professionaalne projektijuht suudab näha detaile, õigel hetkel sekkuda ning eduka lõpptulemuseni viia iga töö, millega alustab.

Meie pakume projektijuhtimise teenust juba aastaid , kuid just praegu näeme hüppelist nõudluse kasvu sellele tegevusalale ja ausalt öeldes on meil hea meel. Tegemist on põneva alaga, millesse meie edukaid tulemusi näidanud ja usaldusväärsed projektijuhid suure kire ja pühendumusega suhtuvad.

RAHASTUSE TAOTLEMINE

Tänapäeval on rahastuse taotlemine erinevatest fondidest ja allikatest muutunud üsna tavapäraseks. Kui aga igapäevaselt selle teemaga kokku ei puutu, siis ei jõua ennast selle maailmaga kuigi hästi kursis hoida.

Meie jaoks on see igapäevane töö. Oskame soovitada allikat iga idee rahastuseks ja pakkuda eesmärki igale ideele ning allikale. Nii saad oma asjad kiiremini ning suurema vaevata aetud ja võid kohe asuda viljade nautimise juurde.

Soovid meiega koostööd teha?

Võta ühendust ->