Mida me teeme?

Raamatupidamisteenus

Raamatupidamine

Raamatupidamisteenus

Raamatupidamisteenuse pakkumine on KL konsultatsioonide põhitöö, mida teeme juba aastaid ja tänu laialdastele kogemustele tõesti hästi. Kliente on meil mikroettevõtetest suurte tegijateni, kõiki neid ja sinna vahele kuuluvaid suurusjärke ootame endaga koostööd tegema.

Igapäevases raamatupidamises ei ole tegelikult üldjuhul midagi keerulist, kuid selleks, et seda hästi teha ja enda õigusi seaduse piiresse jäädes maksimaalselt ära kasutada, peab teadma paljusid pisikesi nüansse ja detaile, mille selgeks õppimine võtab aastaid.

Isegi juhul, kui tegemist on mikroettevõttega läheb asi keeruliseks, kui käes on aeg aastaaruanneteks ja pelgalt nende tellimine raamatupidajalt või minna oodatust kulukamaks, sest professionaal peab ikkagi kogu ettevõtja enda tehtud raamatupidamise rida-realt ja number-numbrilt üle vaatama enne, kui saab anda oma allkirja nende andmete õigsuse ning korrektsuse tagamiseks.

Selleks, et pakkuda igale kliendile personaalset lähenemist, oleme välja töötanud hinnakirja, kus on mõeldud iga suurusega ettevõtete peale. Koostasime selle viisil, et iga juht leiaks sealt just enda jaoks ideaalse lahenduse mis talle majanduslikult ära tasuks.

Vaata pakette lähemalt:

Raamatupidamisteenus

Mikropakett

Minipakett

Baaspakett

Kuutasu eurodes

49 €

79 €

159 €

töötajaid

“Ühemehefirma”

1-2

2-4

pangaväljavõte

kuni 1 lk

1-2 lk

2-4 lk

raamatupidamisdokumendid (arved, kviitungid, lepingud)

kuni 10

kuni 25

kuni 40

käibemaksukohustuslane

ei

jah

jah

Juhul kui tegu on piiriüleste tehingutega (teenuste/kaupade import/eksport, ühendusesisene käive, elektroonilised teenused, e-poed jne), siis tuleb baashind üldjuhul korrutada 1,5-ga. Täpse hinna saame määrata, kui töö spetsiifika on selge.

Kõik paketid sisaldavad kohustuslikku raamatupidaja tööd: ostu-ja müügiarvete registreerimist, pangatehingute sisestamist, põhivara ja liisingute kajastamist, maksudeklaratsioonide ja statistikaaruannete esitamist. Lisaks vajadusel jooksvad konsultatsioonid telefoni, e-posti, Skype või Zoomi vahendusel. Raamatupidamine on paberivaba. Dokumendid edastatakse Costpocketi kaudu (sisaldub hinnas) või jagatakse elektroonselt Google drive vms kaudu. Igal kliendil on võimalus teha müügiarveid ise raamatupidamisprogrammis.

Kui sinu ettevõte ei mahu antud raamidesse, sest dokumente/töötajaid on rohkem/vähem, kui sa kasutad oma raamatupidamisprogrammi või sa teed ise osaliselt raamatupidamist ja vajad vaid aeg-ajalt või kord aastas raamatupidaja abi, siis võta julgelt ühendust, teeme sulle personaalse pakkumise.

Eelnevate perioodide korrastamise ja tagantjärele raamatupidamisandmete sisestamise korral, lepime hinna kokku vastavalt tööde mahule.

Tunnihinnaga toimetamine algab alates 25 eurot tund + käibemaks

Raamatupidamine 2

Konsultatsioon ettevõtluse ja raamatupidamise teemadel tegutsevale ettevõtjale

Soovid küsida nõu oma ettevõtte arendamise või maksustamise osas? Soovid palgata töötajaid, aga pole kursis vastava seadusandlusega? Tahad teha mõnda tehingut, kuid vajad eelnevat nõustamist? Vaja teha äriregistris muudatuskandeid, aga ise ei oska? Soovid konsulteerida ettevõtluse ja raamatupidamise teemadel, millega sul puudub varasem kogemus? jne.

Juba tegutseval ettevõtjal võib tekkida küsimusi, millele ise vastuseid ei leia või pole nende õigsuses kindel, igal juhul on odavam (et välistada maksuriskid) ja otstarbekam (saada kohe oma küsimustele õiged vastused, mitte kulutada aega otsimisele ja uurimisele) konsulteerida neil teemadel spetsialistiga, kelle jaoks need teemad on igapäevased ja tuttavad.

Konsultatsiooni hind on 50 eurot tund + käibemaks
Püsiklientidele konsultatsioonid TASUTA.

Hetkel saab konsultatsiooni vaid e-kanaleid kasutades (messenger, skype, zoom jne)

Soovid meiega koostööd teha?

Võta ühendust ->