Mida me teeme?

Raamatupidamisteenus

Raamatupidamine

Raamatupidamisteenus

Kui olete otsimas usaldusväärset raamatupidamisteenust, mis aitaks teil oma ettevõtet paremini juhtida ja kasvatada, siis olete õiges kohas.

Meie raamatupidamisteenus on loodud spetsiaalselt väikeettevõtetele, kes soovivad oma finantsid korras hoida, kuid ei soovi kulutada liiga palju aega ega vaeva raamatupidamisele.

Meie teenuse eeliseks on see, et meie meeskond koosneb kogenud raamatupidajatest, kes teavad täpselt, kuidas teie ettevõtte finantsid korras hoida. Meie raamatupidajad on valmis teie ettevõtte finantsprobleemidele tähelepanu pöörama ja need kiiresti lahendama.

Lisaks sellele, et meie teenus aitab teil kokku hoida aega ja vaeva, aitame me ka teie ettevõttel kokku hoida raha. Meie teenus aitab teil vältida finantsvigasid ja maksude tasumise kohustusi, mis võivad ettevõtte jaoks olla kulukad.

Lisaks pakume meie teenusena ka finantsnõustamist, et aidata teil teha teadlikke otsuseid oma ettevõtte rahaliste vahendite kasutamisel. Meie raamatupidajad on valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi, et aidata teil oma ettevõtte finantsseisundit parandada.

Siin on meie paketid koos hindadega:

 1. Algaja pakett – hinnaga 50 eurot kuus. Sisaldab:
 • Müügiarvete ja kuluarvete sisestamine
 • Maksete ettevalmistamine ja jälgimine
 • Kliendikonto ja müügiregistri haldamine
 • Tööjõukulude ja palgaprobleemide haldamine
 • Kvartaalse käibemaksudeklaratsiooni koostamine ja esitamine

         2. Standardne pakett – hinnaga 100 eurot kuus. Sisaldab:

 • Kõik algaja paketi teenused
 • Kassa ja pangatehingute sisestamine
 • Ostuarvete sisestamine ja arhiiv
 • Laenude ja finantslepingute haldamine
 • Aastaaruande ja bilansi koostamine ja esitamine

          3. Premium pakett – hinnaga 200 eurot kuus. Sisaldab:

 • Kõik standardpaketi teenused
 • Finantsaruannete konsolideerimine ja aruannete koostamine
 • Projektipõhine raamatupidamine
 • Strateegilise finantsnõustamise ja juhtimisaruannete koostamine
 • Klienditoe prioriteetne tugi

Vaata pakette lähemalt:

Raamatupidamisteenus

Mikropakett

Minipakett

Baaspakett

Kuutasu eurodes

49 €

79 €

159 €

töötajaid

“Ühemehefirma”

1-2

2-4

pangaväljavõte

kuni 1 lk

1-2 lk

2-4 lk

raamatupidamisdokumendid (arved, kviitungid, lepingud)

kuni 10

kuni 25

kuni 40

käibemaksukohustuslane

ei

jah

jah

Juhul kui tegu on piiriüleste tehingutega (teenuste/kaupade import/eksport, ühendusesisene käive, elektroonilised teenused, e-poed jne), siis tuleb baashind üldjuhul korrutada 1,5-ga. Täpse hinna saame määrata, kui töö spetsiifika on selge.

Kõik paketid sisaldavad kohustuslikku raamatupidaja tööd: ostu-ja müügiarvete registreerimist, pangatehingute sisestamist, põhivara ja liisingute kajastamist, maksudeklaratsioonide ja statistikaaruannete esitamist. Lisaks vajadusel jooksvad konsultatsioonid telefoni, e-posti, Skype või Zoomi vahendusel. Raamatupidamine on paberivaba. Dokumendid edastatakse Costpocketi kaudu (sisaldub hinnas) või jagatakse elektroonselt Google drive vms kaudu. Igal kliendil on võimalus teha müügiarveid ise raamatupidamisprogrammis.

Kui sinu ettevõte ei mahu antud raamidesse, sest dokumente/töötajaid on rohkem/vähem, kui sa kasutad oma raamatupidamisprogrammi või sa teed ise osaliselt raamatupidamist ja vajad vaid aeg-ajalt või kord aastas raamatupidaja abi, siis võta julgelt ühendust, teeme sulle personaalse pakkumise.

Eelnevate perioodide korrastamise ja tagantjärele raamatupidamisandmete sisestamise korral, lepime hinna kokku vastavalt tööde mahule.

Tunnihinnaga toimetamine algab alates 25 eurot tund + käibemaks

Raamatupidamine 2

Konsultatsioon ettevõtluse ja raamatupidamise teemadel tegutsevale ettevõtjale

Soovid küsida nõu oma ettevõtte arendamise või maksustamise osas? Soovid palgata töötajaid, aga pole kursis vastava seadusandlusega? Tahad teha mõnda tehingut, kuid vajad eelnevat nõustamist? Vaja teha äriregistris muudatuskandeid, aga ise ei oska? Soovid konsulteerida ettevõtluse ja raamatupidamise teemadel, millega sul puudub varasem kogemus? jne.

Juba tegutseval ettevõtjal võib tekkida küsimusi, millele ise vastuseid ei leia või pole nende õigsuses kindel, igal juhul on odavam (et välistada maksuriskid) ja otstarbekam (saada kohe oma küsimustele õiged vastused, mitte kulutada aega otsimisele ja uurimisele) konsulteerida neil teemadel spetsialistiga, kelle jaoks need teemad on igapäevased ja tuttavad.

Konsultatsiooni hind on 50 eurot tund + käibemaks
Püsiklientidele konsultatsioonid TASUTA.

Hetkel saab konsultatsiooni vaid e-kanaleid kasutades (messenger, skype, zoom jne)

Soovid meiega koostööd teha?

Võta ühendust ->