Kuidas me veel Sind aidata saame?

Tugiteenused

Rahataotlused

Tugiteenused

Iga ettevõtte omanik loob oma äri selleks, et teha tööd, mida armastab, mitte selleks, et tegeleda igasuguse muu asjaajamisega. Ometi võib see neelata kuni poole tööpäevast ning kulutada väärtuslikku aega, mida saaks hoopis oma eriala tegevusteks planeerida.

Meie oleme välja töötanud erinevaid teenuseid, mis muudavad organisatsiooni liidri tegutsemise lihtsamaks ning aitavad hoida kokku aega sealt, kuhu seda ehk niiväga panustada ei raatsiks.

VIRTUAALASSISTENDI TEENUS

Tänapäeval pakutakse kaugtöö võimalust juba kõikjal, kus see vähegi reaalselt teostatav on. Kiire arenguhüppe tegi selline viis suures osas tänu covid-kriisile, kuid tegelikult olid edumeelsemad ettevõtted sinna panustamist alustanud juba ennegi, sest suurte kontoripindade pidamine ning sadade töötajate igapäevane autokasutus ei aita kuidagi kaasa väiksema ökoloogilise jalajälje saavutamisele ning ei sobi edukas ettevõtluses juba standardiks saanud rohelise mõtlemisega mitte kuidagi kokku.

Miks mitte siis kasutada virtuaalselt ka assistendi teenust. Töö saab tehtud, suhtlus on veebiüleselt ning telefonitsi kiire, täpne ning mugav ja jääb ära kontorirendi maksmine ning muretsemine selle pärast, kas töökohas ikka on inimestele kõik eluks vajalik olemas ning mõnusad lisamugavused loodud.

Tegelikult võib nii kokku hoida nii raha kui ka aega ning virtuaalassistenti kasutades saad täiesti puhta südamega öelda, et ka sinu organisatsioon panustab jätkusuulikku ettevõtlusesse ning on võrreldav oma ala mõistlikumatega.

ÄRIMENTORLUS

Ärimentorlus on teenus, mis samuti praegu suurt populaarsust kogub. Uued teadmised ja vaatenurgad ei jookse kellelgi mööda külgi alla ning võivad elu sisse puhuda soiku jäänud ärile, aidata käima tõmmata alustava ettevõtte või tõsta kõrgustesse aastaid sama rada tallanud organisatsiooni.

Leidub ka mitmeid meetmeid, mis aitavad ettevõtjal ärimentorluse eest tasuda nii, et ise ei pea sinna teenusesse sentigi investeerima. Saame konsultatsiooni raames kokku ja vaatame üle, ehk leidub ka sinu firma puhul viise, kuidas neid võimalusi kasutada ja kui ka ei leidu, on  ärimentorlus igal juhul asi, millesse tasub investeerida.

STRATEEGIA JA ARENDUSTEGEVUSED

Otsapidi lähevad strateegia koostamine ja arendustegevused ka ärimentorluse alla, kuid tuleb ette olukordi, kui nendele on vaja eraldi keskenduda. Nii tasubki esialgu kokku leppida konsultatsiooni aeg, kus saame kaardistada teie vajadused ja sellest lähtudes pakkuda juba konkreetset abi. Kui selgub, et pikaajalist ärimentorlust tarvis ei lähe ning nokitsemist vajakski lihtsalt üks või teine konkreetne valdkond.

Kunagi ei tasu peljata, et tööpõld on liiga ahtake. Vahel ongi just koera sabast üle saamine suurem probleem, kui seda oli väljakutse tervest koera puhul.

 

Soovid meiega koostööd teha?

Võta ühendust ->